O projektu

Standardy a specifikace projektu

V rámci projektu RD Jundrov navazujeme na velice úspěšnou realizaci rodinných a bytových domů, během níž v letech 2005 – 2014 vznikly 4 bytové a 31 rodinných domů.

V žádané lokalitě městské části Brno – Jundrov, v těsné blízkosti řeky Svratky a obory Holedná, pro vás stavíme další etapu výstavby 6 typů řadových rodinných domů s dispozicemi 4+kk a 5+kk, ke každému domu vždy náleží garáž či dvojgaráž.

Stáhnout brožuru

Na stavbě aktuálně děláme: obklady a dlažby, vnitřní omítky a fasády, skladby podlah, terénní úpravy, zpevněné plochy a terasy, kolaudace plynovodu, poslední úsek veřejné komunikace.

Jak probíhá financování vašeho nového domu?

Za vaše sny o bydlení nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku a to pouze 15 %.

  • 1.KrokSložíte 15% zálohu z kupní ceny na projektový účetPodepíšete budoucí kupní smlouvu a složíte 15% zálohu z kupní ceny na projektový účet.
  • 2.KrokDoplatek ve výši 85 % kupní ceny uhradíte až po kolaudaciDoplatek kupní ceny za byt uhradíte na projektový účet v bance až po dokončení stavby a kolaudaci domu.
  • 3.Krok... a můžete se stěhovat do vlastního

Na stavbě aktuálně děláme: obklady a dlažby, vnitřní omítky a fasády, skladby podlah, terénní úpravy, zpevněné plochy a terasy, kolaudace plynovodu, poslední úsek veřejné komunikace.Časová osa projektu

Průběh výstavby

Naše další projekty