O projektu

Standardy a specifikace projektu

V rámci projektu RD Jundrov navazujeme na velice úspěšnou realizaci rodinných a bytových domů, během níž v letech 2005 – 2014 vznikly 4 bytové a 31 rodinných domů.

V žádané lokalitě městské části Brno – Jundrov, v těsné blízkosti řeky Svratky a obory Holedná, pro vás stavíme další etapu výstavby 6 typů řadových rodinných domů s dispozicemi 4+kk a 5+kk, ke každému domu vždy náleží garáž či dvojgaráž.

Stáhnout brožuru

Na stavbě probíhá aktuálně kolaudace vodovodu. Dále se provádějí vnitřní instalace, osazování oken, vnitřní omítky, fasády, skladby podlah, gabionové stěny. Jsou dokončeny hrubé stavby.

Jak probíhá financování vašeho nového domu?

Za vaše sny o bydlení nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku a to pouze 15 %.

  • 1.KrokSložíte 15% zálohu z kupní ceny na projektový účetPodepíšete budoucí kupní smlouvu a složíte 15% zálohu z kupní ceny na projektový účet.
  • 2.KrokDoplatek ve výši 85 % kupní ceny uhradíte až po kolaudaciDoplatek kupní ceny za byt uhradíte na projektový účet v bance až po dokončení stavby a kolaudaci domu.
  • 3.Krok... a můžete se stěhovat do vlastního

Na stavbě probíhá aktuálně kolaudace vodovodu. Dále se provádějí vnitřní instalace, osazování oken, vnitřní omítky, fasády, skladby podlah, gabionové stěny. Jsou dokončeny hrubé stavby.Časová osa projektu

Průběh výstavby

Naše další projekty